Guruh kompaniya xodimlari "Xavfsizlik Oyini Yong'in chiqish" aksiyasi 2014 yil iyun oyida
Yong'in xavfsizligi bo'yicha o'qitish uchun ishchilarga, favqulodda vaziyatlardagi imkoniyatlarni yaxshilash, yong'in xavfsizligini evaziga o'tkazish va qochish, rahbarlar va kafedra / seminar / kasanachilikni qo'llab-quvvatlash uchun to'g'ri usulni va production centre jointly organized the "prevention first, safety first" as the theme of the summer fire drill on June 15, 2014. 500 people of managers and employees from all management, production, technology and other front-line participate in the fire burg'ulash.
Tarkibda komandirni umumlashtirdi va ushbu mashqning muvaffaqiyatini e'lon qildi. O't o'chirish va yong'in simulyatsiya mashqlari orqali xodimlarning aksariyati birinchi navbatda o'zini qutqarish va qochish qobiliyatini yaxshilash, favqulodda vaziyatlarda va qochish qobiliyatini oshirdi; Yong'in matkapi hammaga xavfsizlikni unutmaslikka, xavfsizlikni bilish, xotirjamlik bilan kurashish va chindan ham yaxshi xavfsizlik ishini kuchaytirish uchun barchasini unutmaslikka chaqirdi. Keyinchalik xodimlar, kompaniya ularga yong'in matkaplarida chuqur dars berdi. Ushbu mashq orqali ular olovda qanday qochishni bilishadi, yong'inni qanday tashkil qilish, boshqa xodimlar bilan inqiroz va boshqa xodimlar bilan o'zaro yordam berishni bilishadi. Rasmlarni quyidagicha ko'ring.